Regulator ogrzewania OWD5 Bydgoszcz

Innowacyjny, umożliwiający komunikację zdalną regulator OWD5 – opisanie produktu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI łączy w jednym urządzeniu atuty zaawansowanego termostatu elektronicznego z funkcją zdalnego kierowania przez internet.

Umożliwia regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , kaloryferami elektrycznymi, grzejnikami CO.

Posiada dotykowy panelo przekątnej dwa cale. Podstawowym atutem jest kolorowy, reagujący na dotyk ekran i bezprzewodowe regulowanie za pomocą internetu. Daje możliwość programowania temperatury w cyklu dobowym oraz tygodniowym. Termostat nabywa wiedzy o bezwładności cieplnej podłogi i zna, w jakim momencie należy załączyć lub rozłączyć ogrzewanie, aby uzyskać zadaną temperaturę o określonej porze dnia. System oprogramowania może wynosić do 6 trybów w trakcie dnia. Jest możliwość przypisania do każdego trybu różnej temperatury.

To, co najistotniejsze

  • duża precyzja utrzymywanej ciepłoty,
  • funkcja adaptacyjna – uczy się czasie reakcji schematu ogrzewania i pomieszczenia – dla tego wie kiedy wcześniej załączyć ogrzewanie aby uzyskać zadaną temperaturę o wyznaczonej porze,
  • zdalne sterowanie przez internet – weryfikacja i możliwość modyfikacji ciepłoty niezależnie gdzie od statusu gdzie jesteś – starczy zainstalować aplikację na smartfon – masz możliwość regulować choćby paroma termostatami z tej samej apki.
  • całościowa eksploatacja w języku polskim,

Regulator przesyłany jest z detektorem ciepłoty powietrza oraz przewodowym detektorem podłogowym.

Podzespołowa obudowa pozwala na montaż w obramowaniach innych wytwórców np w celu dopasowania z załącznikami oświetlenia.